Náš tým


Tým MŠ Sportík

Všichni naši zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni a musí splňovat přísná kritéria na požadavky pro práci s předškolními dětmi. Samozřejmostí je pedagogické vzdělání, bezúhonnost, ochota, vstřícnost a trpělivost.

Podporujeme děti na jejich cestě k poznání a vytváříme pro ně prostředí pro jejich rozvoj.

Ing. Kateřina Janků MBA
ředitelka


Kateřina je vicemistryní světa v atletice (skok o tyči), několikanásobnou českou rekordmankou, mistryní ČR v atletice a také sportovní gymnastice. V roce 2012 zazářila v nejsledovanější show České televize StarDance po boku profesionálního tanečníka Jana Ondera a 5. řadu soutěže také vyhráli.

Je vystudovanou ekonomkou v oblasti managementu lidských zdrojů, pedagožkou v oboru předškolní a mimoškolní pedagogiky se specializací na hudební výchovu, hraje na klavír, zpívá a je trenérkou atletiky 3.třídy.

Je zakladatelkou Mateřské školy Sportík s.r.o. a zároveň její ředitelkou. Před 11 lety celý projekt vybudovala a zajistila dokonalé moderní zázemí pro svůj sen v krásné lokalitě na okraji Prahy v Horoměřicích. Stále vede svůj tým pedagogů a provozních zaměstnanců, zastřešuje organizaci chodu školky, připravuje projekty a garantuje rodičům citlivý přístup i nadstandardní servis.

Pro Kateřinu platí ono Werichovské moudro: "Kdo chce, hledá metody, kdo nechce, hledá důvody!"

Kateřina Marešová
Vedoucí učitelka / Třída Berušky


Katka se k pedagogice dostala přes práci ekonomky a vzdělávání dospělých. Po narození svého prvního dítěte zjistila, že administrativa není její životní náplní a na vyšší odborné škole si dodělala kvalifikaci předškolní a mimoškolní pedagogiky se zaměřením na pohybovou výchovu. Svou lásku k dětem a pedagogické zkušenosti rozvíjela nejprve ve státní školce, posléze v lesním klubu Kulíšek. Několik let vedla cvičení rodičů s dětmi a dětskou jógu, na kterou se mohou těšit i naše děti.

Katka je maminkou tří dětí, je ráda v přírodě, cvičí jógu a snaží se žít v rovnováze, což je zároveň jejím životním mottem.

Stefanie Seymour
Učitelka třídy Berušek


Narodila jsem se v Anglii, kde jsem také několik let žila. Po přestěhování se do České republiky jsem studovala v systému českého školství, kde jsem vystudovala střední pedagogickou školu v oboru předškolní pedagogika se zaměřením na výtvarnou výchovu.

Díky studiu mám za sebou praxe v různých mateřských školách i školních družinách. Od 10ti let jezdím na dětské tábory, kde jsem zjistila, že bych v budoucnu ráda pracovala s dětmi. Ráda cestuji, chodím na procházky do přírody a učím se nové věci. Na střední škole jsem vedla gymnastický kroužek pro děti ze základních škol a sport mně provázel celým životem.

V budoucnu bych ráda vystudovala vysokou školu se zaměřením na předškolní pedagogiku.

Řídím se mottem: Než cokoliv vzdáš, uvědom si nejprve, proč jsi s tím začal.

Monika Strnadová
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky


Monika je motorem a strážným andělem naší školky. Několikaletou praxi při výchově svých 3dětí uplatňuje i při práci v MŠ. Není nic, o čem by nevěděla a není práce, kterou by nezastala. S neuvěřitelným nasazením a entuziasmem pomáhá paní učitelce s péčí o nejmladší děti, trpělivě povzbuzuje všechny děti k samostatnosti a dalším krůčkům, dbá na správnou osobní hygienu a v neposlední řadě plní hladová bříška vynikajícími svačinkami i obědy.

Řídí se mottem:“ S úsměvem jde všechno lépe“

Leonarda Glasnovičová
Učitelka třídy Včelek


Lea se k pedagogice dostala již v rodině, kdy jako jedna ze čtyř sourozenců od mala pomáhala s výchovou a péčí. V brzkém věku tedy zjistila, že chce pracovat s dětmi a tato práce jí naplňuje. Studia proto už od střední školy směřovala na vzdělání v oboru sociální a speciální pedagogiky a nyní dokončuje vyšší odbornou školu se zaměřením na speciální pedagogiku.

Během studií pracovala v soukromých předškolních zařízeních a získávala tak praxi k probíhajícímu studiu. V létě pravidelně pořádala farní tábory pro děti předškolního i školního věku.

Má ráda hudbu a zpěv, procházky v přírodě a aktivní životní styl.

Řídí se mottem: "Jakou energii do světa vysíláš, taková se ti vrátí.“


Sportovní školy - síť mateřských a základních škol.

Mensa NTC learning - komplexní projekt pro zvýšení intelektuálních schopností u dětí v předškolním věku.